Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Територія обслуговування

Дата: 21 січня 2022 о 20:46, Оновлено 24 січня 2022 о 10:24

рішення Олександрівської селищної ради
від 30 вересня 2021 року №1999

Території обслуговування,

Закріплені за закладами загальної середньої освіти

(їхніми структурними підрозділами)

Олександрівської селищної ради Кропивницького району

Кіровоградської області

Новоосотська філія комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1»

с. Нова   Осота

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ _____________________________________________________________________________

Вісімнадцята сесія Олександрівської селищної ради восьмого скликання

РІШЕННЯ

від 30 вересня 2021 року                                                                             №1999

смт. Олександрівка

Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області

З метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку повної загальної середньої освіти та керуючись статтями 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 66 Закону України «Про освіту», статтею 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання  постанови  Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого  в   Міністерстві   юстиції  України  05  травня  2018  року  за

№ 564/32016 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (пункт 6 розділ І),  з метою своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та учнів,   забезпечення   здобуття особами у віці 6-18 років дошкільної, початкової, базової та  повної загальної середньої освіти

СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради  та їхніми структурними підрозділами, згідно додатку 1.

2. Визначити відділ освіти Олександрівської селищної ради  відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру даних дітей дошкільного, шкільного віку, які проживають чи перебувають на території Олександрівської територіальної громади.

3. Визначити відповідальними особами на території сіл Олександрівської територіальної громади за створення та оновлення даних Реєстру керівників закладів загальної середньої освіти та старост відповідно до закріплених за ними територій.

4. Відповідальним особам надавати до відділу освіти Олександрівської селищної ради належним чином оформлені: реєстр дітей дошкільного віку та реєстр дітей шкільного віку та учнів у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць щороку до 10 вересня.

5. Відділу освіти Олександрівської селищної ради :

5.1. Організувати роботу щодо створення та оновлення реєстру даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Олександрівської селищної ради.

5.2. Здійснювати координацію роботи щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та охоплення їх освітою відповідного рівня закладами, відповідно до закріплених територій та вимог законодавства.

5.3. Забезпечити контроль за охопленням навчанням для здобуття загальної середньої освіти дітей, внесених до реєстру даних дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають на території Олександрівської селищної ради.

5.4. Складати та щорічно надавати статистичні звіти на підставі даних реєстру дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Олександрівської селищної ради за формами та у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                   Олександр БЕЗПЕЧНИЙ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.